• Новак
Сет од 2 Анти Blue-Ray 13.3 Екран Заштитник, Чувар Покритие за Sony VAIO Duo 13 Про 13 T13 S13 13.3-инчен

Сет од 2 Анти Blue-Ray 13.3 Екран Заштитник, Чувар Покритие за Sony VAIO Duo 13 Про 13 T13 S13 13.3-инчен

DEN 773.00
DEN 813.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


*АРМ материјал : четвртата генерација на АРМ течен кристал материјал, 100% од материјалите се увезени од Јапонија, произведени преку Јапонската сите-механички процеси, без прашина, висока-транспарентен, без какви било мали точки за да се гарантира совршено јасен екран. Чистење на екранот темелно.
*Двоен ефект оптички слој : AG слој (да се справи со анти-вртоглавица) и HD слој (за да се подобри осветлувањето на екранот) за да се елиминира око замор, па како да ги заштитите вашите очи.Сини зраци се особено лоши пред да одите на спиење.3" (16 : 9) Лаптоп Екран Заштитник
КАРАКТЕРИСТИКИ :
*Анти-Отсјај : Супер тенок, optically јасно, 100% Анти-отсјај и отпечатоци. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!
.
На екранот заштитник големина е 13. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.
Пакет Содржина : - 2 x 13.
*Супер-слој цврстина на 5 H носат : површината е цврстина преку уникатен ритам обработка до 5 H , и тоа може да се носат-отпорни, и отпорно на гребење, така што вашиот екран е нов засекогаш.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KH
Употреба:
Анти Blue-Ray, Screen protector
Број На Модел На:
13.3
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
Производи Статус:
Акции
Количина:
2

Избор на клиент