• Новак
Граница Вклучите Оригиналната Нови XCKD2107M12 ZCD21M12 ZCE07

Граница Вклучите Оригиналната Нови XCKD2107M12 ZCD21M12 ZCE07

DEN 2774.40
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !.
Повеќе од една е дозволено.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашиот
незадоволството и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате
за било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас . Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот,
ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
XCKD2107M12=ZCD21M12+ZCE07
Карактеристики:
11
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент