• Новак
Handpainted Цртан Филм Буба Маслото На Платно Рачно Изработени Модерна Апстракт Животински Масла Ѕид Уметност Слика За Дома Декор

Handpainted Цртан Филм Буба Маслото На Платно Рачно Изработени Модерна Апстракт Животински Масла Ѕид Уметност

DEN 1299.00
DEN 1584.00
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина (Инчен):
40X40CM, 50X50CM, 60X60CM, 70X70CM, 80X80CM, 90X90CM, 100X100CM, 110X110CM
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
MT160321
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
No

Избор на клиент