• Новак
10pcs/многу Оригинални Нови 5-инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 2450LM 2450LMT GPS екран на Допир digitizer панел замена

10pcs/многу Оригинални Нови 5-инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 2450LM 2450LMT GPS екран на Допир digitizer

DEN 1881.60
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.,Ltd 10pcs/многу Оригинални Нови 5-инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 2450 LM 2450 LMT GPS екран на Допир digitizer панел замена
Број на модел : nuvi 2450 LM екранот
Статус : Оригинални Нови
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија веб-сајт за да
понатамошни информации.
она што ние го продаде е исто како слика што го покажаа. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене . Најдобри желби за вас и за вашето семејство, Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. ако имате било какви треба, исто така, може да направи вашата нова нарачка, ние ќе ја испрати својата нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари.

Главните карактеристики

Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
nuvi 2450LM
Бренд Име:
skylarpu
Екранот:
4.3
Компатибилен Бренд:
skylarpu
Големина:
5
Број На Модел На:
nuvi 2450LM екран на Допир
Тип:
Resistive
Интерфејс Тип:
Сериски
Тип На Производ:
4-wire Resistive Touch Screen
Надворешна димензија:
120mm*73mm
Должина на кабел:
19mm

Избор на клиент