• Новак
Возрасни Бебе Слатка Срцето Плачко Lockable Сатен Жолт Фустан Униформа Crossdress Cosplay Костим

Возрасни Бебе Слатка Срцето Плачко Lockable Сатен Жолт Фустан Униформа Crossdress Cosplay Костим

DEN 8592.00
Во достапна форма

Пристапност

: )
Позитивни Повратни Информации Од Нашите Клиенти
П : Зошто не сакате да го изберете вашиот производ
A : Ние сме официјално регистрирана компанија во форма на Cosplay производство продавачите.Возрасни Бебе Слатка Срцето Плачко Lockable Сатен Жолт Фустан Униформа Crossdress Cosplay Костим
Имаме една фабрика во кина за да се направи професионален Cosplay облека.
Мерење :
Ако не сакате да се измери себе ,ве молиме изберете ја вашата големина според големината на табелата :
Големина На Табелата
Ако ви треба да го изменуваат,треба да се измери вашата точно големината на телото (според следнава слика) наместо на костим големина на табелата.
Има акумулирано богато искуство, производот линија. Нашите казанџии ќе го направи костимот се вклопуваат за вас,најважно големина информации (висина ,градите ,половината ,колковите). Верувам дека за поголемиот дел од домашните high-end барањата на клиентите,
Ние може да обезбеди добра услуга.
Големина : погледнете големината на табелата и порака големина информации, како што се пол, висина,градите ,половината ,колковите во cm . Ако не можете да најдете костимот сакате во мојата продавница, можеби може да ни обезбеди јасни фотографии од карактерот што сакате, ние ќе се обидеме потрудиме да ги направи за вас! Сите костими ние продаваме се нови, направени со стандардна големина или сопствени направени на вашиот сопствен мерења.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
GOceBaby
Број На Модел На:
ZZ005
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
празник
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
ПВЦ
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Cosplay Царинската
Тема:
Слугинката
Карактер Тип:
Слугинката
Големина:
Any size available
Материјал:
ДАМКА
Сличноста:
100 % оригинални
Cos Компонента:
Како слика Фустан , Заклучување
Извор:
Cosplay

Избор на клиент