• Новак
Бесплатен превозот продолжување пролет 500mm 1PCS DN16mm прирачник пвц цевки бендер пролет цевка свиткување тензија пролет hydropower алатка

Бесплатен превозот продолжување пролет 500mm 1PCS DN16mm прирачник пвц цевки бендер пролет цевка свиткување

DEN 408.00
DEN 430.08
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

со овој пвц бендер вметнете во цевка за да се виткање, со тоа да се избегне оштетување на цевка при свиткување.
започнете
крајот
Бесплатен превозот продолжување пролет 500mm 1 PCS DN16mm прирачник пвц цевки бендер пролет цевка свиткување тензија пролет hydropower алатка
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Опис На Производот :
Провира цевка , ПВЦ цевки, алуминиумска цевка посебни пролет, виткајте пролетта, дом е потребно.
Оваа пвц бендер се задржи на свиткување агол не може да се наведнуваат премногу голем, во спротивно тоа ќе се директно оштетување на пвц цевки.
Функција : Должина : 500mm Кол : 16mm цевка / tube Материјал : Челик Одговараат за Бесење на Електрична Шрафцигер, Свиткување ПВЦ Цевка Пакет incluede : 1 x Тензија Пролет Линија
Производ слика :
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
. Се наведнуваат на лактот и потоа внесете ја пролетта, може да се избегне виткање линија цевка штета проблем.

Главните карактеристики

Употреба:
Индустриски
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Ј-W50
DIY Материјали:
Металугрија
Оптоварување Тип:
продолжување
is_customized:
Yes
Стил:
Серпентина
Име:
прирачник пвц цевки бендер пролет тензија пролет
боја:
Сребро.
Тежина:
104g
Должина:
500mm
Соодветен Дијаметар:
qulity:
DN16mm1PCS

Избор на клиент