• Новак
Накит Креативни Usb 3.0 Флеш Диск Драјвови Presente Pendrive 64GB Пенкало Возачот 64GB Usb флеш диск Пенкало Диск 32GB 16GB Диск На Копче

Накит Креативни Usb 3.0 Флеш Диск Драјвови Presente Pendrive 64GB Пенкало Возачот 64GB Usb флеш диск Пенкало

DEN 326.00
DEN 384.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, Ние ќе ги сноси сите превозот цена. Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот.
Наплата-Политичко 1) Ние нудиме 7 дена безусловна се врати иако овој член е добар, не се неисправни.
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Trademanager,ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа.
Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 128 MB/1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB
Интерфејс : USB 2.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4. Ние сме committ на задоволство на нашите клиенти и се стремиме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
Бренд Име:
OSMR
Енкрипција:
Yes
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Број На Модел На:
OSC250
Пакет:
Yes
Тип На Производ:
Шифрирана, Cloud Складирање
Стил:
Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Робот,Lanyard
производ тежина:
36g
Времето на пазарот:
Мај-13
Материјал:
Метал
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент