• Новак
Специјална понуда на Dongyang резба Европски стил дрвен мебел декоративни цвеќиња applique печ вратата цвет цвет кревет ca

Специјална понуда на Dongyang резба Европски стил дрвен мебел декоративни цвеќиња applique печ вратата цвет

DEN 1056.00
Во достапна форма

Пристапност


Бебе слики :
[description] : home office декорација, декорација материјали, итн.
[материјал] : гума дрво
[дали] : нема наслика боја
[ниво на квалитет] : квалификуван
[дрво] : една страна врежан
Овој мал традиционалните и стилски, модерен дом е ретка избор о! Директно може да се закачи на ѕид, исто така, може да бидат вградени во други големи парчиња на мебел. Топење технологија и естетика, како целина, длабоки конотација и култура дополнуваат едни со други, конфузија помеѓу, истакнувајќи бескрајни шарм и достоинството на уметноста. Е семејството, хотели, ресторани и други декорација на избор.

Главните карактеристики

моделирање:
Други
Боја Класификација:
Слика 1 6.5*39.5*0.8 слика два 7*45*0.8 дебела CM слика три 11*40*

Избор на клиент