• Новак
Малку памучни чорапи Flanging на двете страни да се носат кратки чорапи Падне мода женски чорапи

Малку памучни чорапи Flanging на двете страни да се носат кратки чорапи Падне мода женски чорапи

DEN 432.00
DEN 479.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
ХСС
Материјал:
Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
DW7457
Објектот Должина:
one size
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Dot
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените

Избор на клиент