• Новак
Слатка Брак Розова Шапка Среќен Мечка Маскота Костим за Возрасни Големина Кадифен Мечка Карневал Прослава Mascotte Mascota Фенси Облека SW1236

Слатка Брак Розова Шапка Среќен Мечка Маскота Костим за Возрасни Големина Кадифен Мечка Карневал Прослава Mascotte

DEN 13589.00
DEN 14304.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби.WEL C O M E T O M A S C O T C ITY!
ВНИМАНИЕ :
Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Висат сушење само, греење е забрането. ( дневник на aliexpress.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет.
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците.
Политика На Враќање
1. EMS е наш основен превозот избор. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Ви благодариме за вашето разбирање.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Запад Унија прифатени. Осигурување е задолжително. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент