• Новак
Дома модни додатоци керамичка вазна декорација модерниот краток

Дома модни додатоци керамичка вазна декорација модерниот краток

DEN 1296.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачката адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ви благодариме за вашето разбирање, да веруваме дека со нашите заеднички напори,било спорови ќе бидат решени. (Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е достигнато)
4.2 cm
Пакет вклучуваат вазна и пиедесталот : )
Клиент Информации 1.
Висока(макс) 22cm~23. Клиентот satisfacition е нашата извршување.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме напишете вашето Име и презиме кога ќе се одржи цел да се избегне погрешна достава. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сликите прикажани се може, не на реалните предмети и се за вашиот референца само. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.3 см Широк(макс) 13cm~14. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и за време на викендите и празниците се исклучени. Клиентите задоволство е наша лична извршување!
.

Главните карактеристики

Функција:
Tabletop Вазна
Стил:
Традиционален Кинески
Големина:
S
Материјал:
Керамички

Избор на клиент