• Новак
Бесплатен Превозот 6018 Mastectomy Градник Удобност Џеб Градник за Силиконски Гради Форми Вештачки Гради Покрие Градник долна облека

Бесплатен Превозот 6018 Mastectomy Градник Удобност Џеб Градник за Силиконски Гради Форми Вештачки Гради Покрие

DEN 1071.00
DEN 1127.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако Trade Manager е исклучен линија , ве молиме оставете порака или да напишете e-mail на нас , ќе одговори во рок од 24 часа .секогаш ќе брод во рок од 7 дена по исплата потврди
2. Ако сакате да купите поголеми количина за продажба на мало или целата продажна цена,ве молиме да ни ме. Вие задоволство е наша цел . Ве молиме не го остави негативни и netural повратни информации .безбедно и без несакани ефекти 6.мие , лесно да се чисти и суви 4.светло ; удобен за носење 3.
за нас :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Анти-Бактериски , Анти-Статички , Дише , Еко-Пријателски
нашиот објект има положено CE,SGS тест, па можете да се чувствуваат слободни да го користите
превозот термини :
1.секси,безбедно и мека 8.различни видови за вашиот избор 2.
3 ќе пристигне во 5-10 дена со DHL или Fedex ,од страна на Кина пост регистрирани ail mail usaually земе 25~40 дена
4.
Карактеристики : 1. пакетот ќе бидат означени како силикони подлога или присутна за да се заштити вашата приватност
PS : со ЕМС или E-ЕМС обично нема да генерација било царина и бидете сигурни дека објектот нема проблем со царинење
на прв избор за купувачот кој е од Европа ( на данокот е многу висока во Европа)
Повратни информации :
1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Градите Форма
Големина:
75ABC-95ABC
Количина:
1 Парче
Тежина:
about 100g/pc
Број На Модел На:
6018
Бренд Име:
Прекрасен Пролетен Ден
Материјал:
100% Медицински Силикони

Избор на клиент