• Новак
4x kingwei 1000mah Топла Продажба Rechargeable18350 3.7 V Li-ion Батерија За LED Светилка Факел e-cigrette

4x kingwei 1000mah Топла Продажба Rechargeable18350 3.7 V Li-ion Батерија За LED Светилка Факел e-cigrette

DEN 607.00
DEN 777.60
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

4x 1000mah Топла Продажба 18350 Батерија 3.7 V Li-ion Батерија За LED Светилка Факел E-Cigrette Headlamp Elctronic Додатоци
Литиум Тип : Li-Ion батерија информации за Батеријата Модел : 18350 Батерија Номиналниот Капацитет : 1000mah
Стандарден напон : 3.7 V
Минимална Празнење напон : 2.75 V
Maximun Празнење напон : 4.2 V Номинален Напон : 3.7 v Батерија : Да Батерија Време : До 500 пати Употреба : Светилка, LED, Ласерски Пен, Headlamp
Пакет се вклучени :
4pcs батеријата
>>> Безбеден и еколошки.
>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет на батерија.
>>> 18350 3.7 V 1000 Mah батерија Li-ion литиум батерија.
>>> Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.

Главните карактеристики

Номиналниот Капацитет:
1000mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Батеријата Број:
4pcs
Бренд Име:
kingwei
Број На Модел На:
18350 Батерија
Тип:
Li-Ion
Големина:
35mm*18mm (Diameter)
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
18350 Батерија
Тип:
Li-Ion Батерии
Номиналниот Капацитет:
1000mAh батеријата
Номиналниот Напон:
3.7 V
Големина:
18mm*35mm (Diameter)
Батерија Li-ion Батерија:
Yes
Батерија Пати:
До 500 Пати
Li-Ion Батерија За Употреба:
LED светилка Headlamp Ласерски Пен
Литиум Bateria Пакување:
4pcs батерии
is_customized:
Yes

Избор на клиент