• Новак
новиот дизајн кристал LED лустерот осветлување модерна лустерот за дневна соба кристал на светлина тела

новиот дизајн кристал LED лустерот осветлување модерна лустерот за дневна соба кристал на светлина тела

DEN 26827.00
DEN 29808.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

00 /парче
топла продажба на 100% гарантира S дизајн модерно лустерот дневна соба светилка кристал L800*W300*h600 MM , дома светлина бесплатен превозот САД$ 279.
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа
топла продажбата на нови модерни сјај кристал chanelier Dia500*H800mm , дневна соба светлина бесплатен превозот САД$ 278.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.00 /парче
топ продажбата гарантира 100% Шанел дизајн модерно кристал лустерот L1000*w200*H10000 MM кристал на светлина за дома бесплатен превозот САД$ 292.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука.
сјај кристал LED лустерот хотелско лоби светлина
Големина : L90xw60xh45cm
L100 XW70x H45cm
L120 Xw80xh45cm
1.00 /парче
Почитувани Купувачи , добредојдовте на нашата продавница .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.

Главните карактеристики

Абажур Боја:
Сребро.
Број на Светла:
>7
Wattage:
L90xw60xh45cm, L100XW70xH45cm, L120Xw80xh45cm
Тип На Објект:
Лустери
Напон:
240V,110-240V,220V,110V
Стил:
Модерна
Бренд Име:
BIGMANLIGHTINGBIGMAN
Тело Материјал:
Кристално
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
сертификација:
RoHS,CQC,УЛ,LVD,CCC,CE
База Тип:
GU10
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Сенка Тип:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Карактеристики:
Луксуз
Број На Модел На:
BGM7213
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Сенка Ветер:
Надолу
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Големина:
должина 90cm , 100cm , 120cm
дизајн:
Правоаголни
кристал дизајн:
кристална топка + дијамант кристално

Избор на клиент