• Новак
10pcs/многу 3.175*1.8*9.5 мм Волфрам Пченка PCB мелничката битови крајот мелница, Сечење Гравирање CNC рутер Машина битови PCB Мувла пластика

10pcs/многу 3.175*1.8*9.5 мм Волфрам Пченка PCB мелничката битови крајот мелница, Сечење Гравирање CNC рутер

DEN 766.00
DEN 911.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
Карбид
Дијаметар:
3.175 mm
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО Пченка Заби Крајот Мелница
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
STCUT
Обложување:
Никој
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
3.175 mm
Сечење на работ дијаметар:
1.8 mm
Соодветни Материјали:
Коло, Висока Густина Влакна одбор, Тешко Дрво
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
долг животен век
Пакет:
10pcs
Место на Потекло:
произведено во Кина
Сечење Должина:
9.5 mm

Избор на клиент