• Новак
Топла продаде >Прилично 12MM Бела Школка Бисер на Жените Прстен големина >Свадба накит бесплатен превозот

Топла продаде >Прилично 12MM Бела Школка Бисер на Жените Прстен големина >Свадба накит бесплатен превозот

DEN 479.04
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме контактирајте со нас во 7days по сте го добиле производи.
4 : ) Капка брод и се комбинираат брод се двете достапни. Ние имаме свои производствени капацитети, нашите клиенти од целиот свет; за Да се заштеди време и пари, најниска цена ги продаваат, Ние нудиме со Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод Капка Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ; Посакуваме среќен шопинг искуство!
1 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.
2) ве Молиме да ги споделите со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.
Повратни информации
1) Вашата повратна информација е многу важно за нас.
2) производи треба да биде испратена назад ако го изберат враќање на услугата. Време на испорака како следново :
2) Забелешка : Сите налози ќе бидат испратени во рок од 1-2days кога исплата потврди.
3 : ) имав неколку трговци, тие го продаде производот , и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Враќање/Поврат
1) За било која причина не сте задоволни со нашите производи.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
hjhjk
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент