• Новак
За Nokia 640 Случај Покрие Луксузни Печатење Мека TPU Назад Случај Покритие За Microsoft Nokia Lumia 640 Силикон Мобилен Телефон Случаи Маска

За Nokia 640 Случај Покрие Луксузни Печатење Мека TPU Назад Случај Покритие За Microsoft Nokia Lumia 640 Силикон

DEN 86.00
DEN 139.20
-38 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Големина:
5.0 inches
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Microsoft Nokia Lumia 640
Материјал:
Мека TPU

Избор на клиент