• Новак
Wholesale17mm широк Висок Квалитет 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребро Полиран Двојно Кубанската Спречување на Синџир на Мажите Тешки Ѓердан 24 Божиќ Подарок

Wholesale17mm широк Висок Квалитет 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребро Полиран Двојно Кубанската Спречување на

DEN 1166.00
DEN 1295.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

99 /парче
40g,Сребро Нерѓосувачки Челик 6.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, Убаво 7.6" за подароци, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 12.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 10. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).6" Блеска Сребрена Нерѓосувачки Челик Индивидуалност Овална Ѓердан Добар Дар, мода слободни брод US$ 10.99 /парче
18g,МИНИ накит момче&мажите е тенка Нерѓосувачки Челик 2,5 mm линк стап Ѓердан,19.99 /парче
Нови fasnhion сребро 170g,тешки полиран не 'Рѓосувачки Челик 15mm огромен овална синџир Ѓердан,21" мажите подароци US$ 19.99 /парче
Нови fasnhion сребро мажите не 'Рѓосувачки Челик 5mm цевка синџир Ѓердан 21" за Божиќ подароци US$ 9.4 mm или
1mm=0.99 /парче
15.50 /парче
Кул Момче&мажите 13mm 19.6" Слободен Брод, Кул За Подарок US$ 9.99 /парче
316 L Силна Сребро Нерѓосувачки Челик 6mm Мажите Ѓердан,21.99 /парче
6g Личност Сребро Кул Пиштол Форма Нерѓосувачки Челик Pendant, Слободни Shiping STGP-87 САД$ 5.99 /парче
најновите модата шарм, мажите не 'Рѓосувачки Челик 7mm синџир ѓердан,23.
Превозот информации
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
24
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
24,17mm,320g
боја:
Сребро.
Пол:
Адвокатско и Момчиња

Избор на клиент