• Новак
Пинк Девојка Мечка Маскота Костим за Возрасни Големина Романтичен за Денот на Вљубените Брак Прослава Mascotte Mascota Карневал Костим SW1241

Пинк Девојка Мечка Маскота Костим за Возрасни Големина Романтичен за Денот на Вљубените Брак Прослава Mascotte

DEN 9576.00
DEN 10080.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме за вашето разбирање. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Плаќање : Alipay приоритетни. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење)
Главата со EPE материјал. Запад Унија прифатени.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Висат сушење само, греење е забрането. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби.
Дишат и визија :
Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере. Осигурување е задолжително.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент