• Новак
Коди Челик Памучни Чорапи Womans Мода Bowknot Девојка Чорапи Секојдневен Сите Натпревар Невидливи Женски Чорапи Висок Квалитет 5pairs/многу

Коди Челик Памучни Чорапи Womans Мода Bowknot Девојка Чорапи Секојдневен Сите Натпревар Невидливи Женски Чорапи

DEN 239.00
DEN 256.80
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Број На Модел На:
AA6033
Објектот Должина:
18cm--25cm
боја:
Шарени Чорапи (5 Бои)
Материјал:
Памук,Polyeste,Акрилик
Сезоната:
Лето&Пролет&Есен
1lot:
=5pairs
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
70%Памук,20%Polyeste,10%Акрил
Шема:
Пеперутка
Стил-1:
Памучни Чорапи Womans Мода
Стил-2:
Девојка Чорапи Неврзан
Стил-3:
Невидливи Женски Чорапи

Избор на клиент