• Новак
23 Нова пристигнување рачно изработени со Полно Тело, Силикони винил адора Lifelike секси деца Бебе Bonecas девојка bebe раѓа menina де силикони

23 Нова пристигнување рачно изработени со Полно Тело, Силикони винил адора Lifelike секси деца Бебе Bonecas

DEN 4362.00
DEN 6143.52
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


23" Нова пристигнување рачно изработени со Полно Тело, Силикони винил адора Lifelike секси деца Бебе Bonecas девојка bebe раѓа menina де силикони
Опис :
Пол : постои разлика меѓу девојка и момче, оваа кукла е девојка кукла.
Големина : 57cm(мерење метод е различен, малку грешка)
Тежина : нето тежина 1.6 kg
Материјал : полно тело е увезени силикони, мека, не помек од ткаенина тело кукли; ако тоа е премногу мек , сите пластични кукли заеднички дела се лесно да падне; Бебето може да седи може да се лажат, да не се исправат; Бебето може да влезе во вода со бебе да бања
Очи : Тајван високо-одделение акрилик очите, очите не трепка
Коса : вграден увоз mohair, мека и парична казна.
Производот ги исполнува кон ЕУ националните стандарди царината, 100% безбедност и заштита на животната средина
Деталите се насликани од страна на дизајнерот лично да се заврши , изработка

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Винил
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Батеријата:
no
Карактеристики:
Цртан филм,Образовни,DIY Играчка,Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Бебе Кукли
Димензии:
57cm
Професии:
Принцезата
Тема:
Професии
Предупредување:
не мултифункционален
Број На Модел На:
бебе-547
Пол:
Девојки
Форма:
силикони во континуитет повторно се раѓа кукли
Стил:
bebe во континуитет повторно се раѓа

Избор на клиент