• Новак
Промоција Жените Вечер Панталона Одговара На Нови Сопствени Направени Формално Жените Одговараат За Статистика Дами Бизнис Професионална Работа Носат Облека

Промоција Жените Вечер Панталона Одговара На Нови Сопствени Направени Формално Жените Одговараат За Статистика

DEN 4013.00
DEN 4224.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )
1 . Деколте = ? 2 . Рамо = ? 3 . Должина на ракав = ? 4 , Armhole = ?
5 . Врвка за околу = ? 6 . Градите = ? 7 Стомак = ? 8 . Половината = ? 9 . Колковите = ?
10 . Јакна должина = ? 11 . панталони Должина = ? 12 . Бедрото = ?
13 . Висина = ? 14 . Тежина = ?
Големина На Табелата (Изберете Големина За Големината На Табелата)
ОДГОВАРААТ на боја картичка ( Можете да ја смените бојата на облека )
Сатенски боја картичка ( Можете да ја смените бојата на вест и вратоврска )

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
OnnPnnQ
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
NV1017
Јака:
Notched
Материјал:
Волна
Облека Должина:
Редовни
Материјал Состав:
Волнени мешавина

Избор на клиент