• Новак
Класичен Мода Бакар Pin Тока Ремени Мажите е Кожни Каиши Луксузни Висок Квалитет на Бизнис Човек Појас Партија Појас

Класичен Мода Бакар Pin Тока Ремени Мажите е Кожни Каиши Луксузни Висок Квалитет на Бизнис Човек

DEN 900.00
DEN 1199.52
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Тока Должина:
6cm
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
4.5 cm
Појаси Материјал:
Cowskin
Број На Модел На:
Број 170
Бренд Име:
Та-weo
боја:
Црно;Браун
Тока Тип:
pin тока
Тока Материјал:
Бакар
Појаси Должина:
105 110 115 120 125 130cm
Појаси Големина:
Една Големина;28;32;36;46
Dropshipping:
Да,Ние ги поддржуваме Dropshipping
Состојба:
100% Кожа

Избор на клиент