• Новак
1Pc Ретро Легури на Метал Ознака Сирена Beaded Или Ангели Пеперутка Мода Гроздобер Ознака

1Pc Ретро Легури на Метал Ознака Сирена Beaded Или Ангели Пеперутка Мода Гроздобер Ознака

DEN 28.00
DEN 47.04
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[custom]-[25522] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал легура Тежина За : 13g Боја како слики Големина Сирена став за 12cm Pendant : 7cm
Елф став за 12cm Pendant : 4cm Пакување Листа : 1 * bookmarks (Ознаки) Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[39892] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Главните карактеристики

Материјал:
Легура
Материјал:
Метал
дизајн:
Животните
Тип:
ознака за страница
Должина:
12.5 cm
Ширина:
0.8 cm

Избор на клиент