• Новак
Топла Продаде Ѕид Налепници За Деца Модерна 2017 Дома Декор Креативни Ѕид Decals Винил Налепници Кориснички Име Декорација

Топла Продаде Ѕид Налепници За Деца Модерна 2017 Дома Декор Креативни Ѕид Decals Винил Налепници Кориснички

DEN 427.00
DEN 474.72
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво, под нормални околности, три дена за испорака.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата. МАТРИЦАТА ; стандардната боја - црна ќе биде предаден. И ние нема да плаќаат за превозот на трошоците за испраќање на стоката. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме.Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница. Ефект Покажуваат
Слики не мора да ги покажат вистинските димензии на објектот, тие се само за прикажување ве молиме проверете го објектот големина.
Ве молиме оставете порака до мене кога ќе го поставите цел,Дозволете ми да знам боја треба
Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Големина:
30x60cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Сообраќај
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
RS6030
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент