• Новак
12Pcs/многу Кадифен Божиќ Декорација Материјали Играчка Дрво Партија Подарок Декември кадифен снешко мечка партија Декорација на големо FG412

12Pcs/многу Кадифен Божиќ Декорација Материјали Играчка Дрво Партија Подарок Декември кадифен снешко мечка

DEN 441.00
DEN 479.52
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


12 Pcs/многу Кадифен Божиќ Декорација Материјали Играчка Дрво Партија Подарок Декември кадифен снешко мечка партија Декорација на големо FG412
Име : Божиќ садови Торба
Материјал : полиестер
Пакување : 12 Pcs
Дизајн испрати по случаен избор.
Употреба : божиќ дрво /

Главните карактеристики

Избор на клиент