• Новак
познатиот бренд ЅВЕЗДА. С Т А Р лаборатории црна sweatshirt скокач флеш готам сити стрипови супермен тв серија о-вратот hoody

познатиот бренд ЅВЕЗДА. С Т А Р лаборатории црна sweatshirt скокач флеш готам сити стрипови супермен тв серија

DEN 804.00
DEN 892.80
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Суичери
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Vhorz

Избор на клиент