• Новак
Најновите Мажите Де ограда 5 Печатени Т Кошула Сино Мастило Нота Блузи човек Обичај Печатени Кратко Sleeve Кул Грабеж Tees

Најновите Мажите Де ограда 5 Печатени Т Кошула Сино Мастило Нота Блузи човек Обичај Печатени Кратко Sleeve

DEN 405.00
DEN 623.52
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Совети :
Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете поголем големина, ви благодариме!
(Пример : големина НАС L, ве молиме изберете големина XL)

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Бренд Име:
BLWHSA
Стил:
Сино Мастило Нота
боја:
Бела
Материјал:
100% Памук

Избор на клиент