• Новак
10pcs 55 Степен DCMT0702 YBC205 Карбид Инсерти со Клуч За CNC Струг Врти Алатка Здодевни Бар

10pcs 55 Степен DCMT0702 YBC205 Карбид Инсерти со Клуч За CNC Струг Врти Алатка Здодевни Бар

DEN 207.00
DEN 344.64
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Главно се користи за општа челик обработка.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
BI0003042
Спецификации :
Погоден за : машинска челик
Премази : Карбид PVD
Модел : DCMT070204 YBC205
Сечилото облик : 55 степен дијамант
По сечилото агол : 7 степени
Должина на сечење на работ : 7mm
Сечилото дебелина : 2.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.38 mm
Р Сечилото посочи степен : R0.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.

Главните карактеристики

Тврдост:
Висок
Број На Модел На:
карбид insert
Бренд Име:
Mayitr
Обложување:
Други
Материјал:
Високо Квалитетен материјал
Употреба:
Други

Избор на клиент