• Новак
Оригиналниот Нов лаптоп Батеријата C41N1337 15V 66Wh 8cell за C41N1337 Серија Лаптоп

Оригиналниот Нов лаптоп Батеријата C41N1337 15V 66Wh 8cell за C41N1337 Серија Лаптоп

DEN 2538.00
DEN 2728.80
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го Замени Дел Број :
C41 N1337
Погодни за :
Сите Во Еден Пренослив Ai O PT2001 19.5-инчен
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Слика :
Тест :
Пакет :

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
C41N1337
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
15v
Тип:
Li-Ion
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
204.90 x 75.75 x13.25 mm
Тежина:
250g
Примена:
за Asus
Напон:
15v
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
66WH

Избор на клиент