• Новак
Топла Продажба на Одмор осветлување ЕЛ жица ноќта на Вештерките Маска Филм Цртани Маска Трепка на Фестивалот, ПРЕДВОДЕНА Неонски Блескав Карневалот Маска

Топла Продажба на Одмор осветлување ЕЛ жица ноќта на Вештерките Маска Филм Цртани Маска Трепка на Фестивалот,

DEN 726.00
DEN 815.52
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Топла Продажба на ЕЛ жица ноќта на Вештерките Маска Филм Цртани Маска Трепка на Фестивалот, ПРЕДВОДЕНА Неонски Блескав танц Карневал Партија Маскираат Светлината-up играчки
Спецификација :
Ова е ЕЛ Маска со функција на Стабилен и трепка.
10 Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела, Зелена, Лимон Зелена.
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, бавно да трепка брзо се светкави, Исклучување
Објектот Тежина : 95g
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 PC X EL Маска
1 PC X 3 V Батеријата Случај & Контролер
Детали :
10 Бои Се Прикаже :
Примена :

Главните карактеристики

Wattage:
0-5W
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
боја:
Розова,Небо Сина,Светло Зелена,Зелена,Виолетова,Портокалова,Жолта,Бела,Црвена,Сина
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Број На Модел На:
86009121
Гаранција:
6 месеци
Тип На Батерија:
AA
Карактеристики:
Флексибилен
Приклучете Го Опашка:
No
Е Светилки Вклучени:
No
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Извор На Светлина:
ел жица
База Тип:
Никој
Напон:
EL wire
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
Функција:
Мирно на/ бавно да Трепка/ Брзо трепка / ИСКЛУЧУВАЊЕ
боја:
10 бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент