• Новак
TUKE ОЕМ 4F1941531E Хром Авто Хром Phare Commutateur За A6 S6 RS6 C6 Q7 4F1 941 531 E 4F1941531A 4F1941531D

TUKE ОЕМ 4F1941531E Хром Авто Хром Phare Commutateur За A6 S6 RS6 C6 Q7 4F1 941 531 E 4F1941531A 4F1941531D

DEN 965.00
DEN 1096.80
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Modeles Одговара : A6/S6 C6 Права 2005-2011 A6 allroad quattro 2007-2011 Q7 2007-2014 RS6 2008-2011

Главните карактеристики

Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Ширина:
6cm
A6-Година:
2010,2006,2009,2007,2008,2011,2005
Тип На Објект:
светлината се префрлите
Година:
Права 2005-2011
Објектот Должина:
6cm
Audi Модел:
A6
Име На Модел:
4F1 941 531 E
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
TUKE
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Специјални Функции:
правец на ветер
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
A6 S6 RS6 C6 Q7
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент