• Новак
Топла продаде шармантна дама е ring_ inay црна 12MM школка бисер прстен 6-9 >Свадба накит бесплатен превозот

Топла продаде шармантна дама е ring_ inay црна 12MM школка бисер прстен 6-9 >Свадба накит бесплатен превозот

DEN 479.04
Во достапна форма

Пристапност


3 : ) имав неколку трговци, тие го продаде производот , и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. Ве молиме да ни даде
можност за решавање на било какви проблеми. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди )
ако сте љубители на нашите производи. Ве молиме контактирајте со нас во 7days по сте го добиле производи.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно!
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
Превозот
1) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух . Ние ќе рефундирање
сите пари со исклучок на превозот надомест откако ќе се добијат производи. Ние имаме свои производствени капацитети, нашите клиенти од целиот свет; за Да се заштеди време и пари, најниска цена ги продаваат, Ние нудиме со Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод Капка Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ; Посакуваме среќен шопинг искуство!
1 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
прстен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
бисер
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент