• Новак
JETTING Мода 360pcs/set 8-25мм Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички Поправка на Часовници Линк Иглички Отстрани Алатки

JETTING Мода 360pcs/set 8-25мм Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички Поправка на Часовници Линк Иглички

DEN 163.00
DEN 194.40
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.) може да биде подолго од вообичаеното време. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција
. Вратило, со дупка, мулти-функционални, цена-ефикасен Стега забите headband не се лизга дизајн Високи мека ПВЦ рачка, удобно да го користите за работилница, DIY, дома алатка, столари итн. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Големи цел трансакции може да приватна преговарање
Моден 360pcs/set 8-25мм Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички Поправка на Часовници Линк Иглички Отстрани Алатки
Карактеристики : Направен од висок квалитет на јаглероден челик Заврши површината менгеме тело темно, ' рѓа и корозија на Алтернативна 3 менгеме,Лесно може да го замени.

Главните карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Производ Карактеристики:
/
Објектот Тежина:
90g
Број На Модел На:
/
Големина:
/
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
/
Материјал:
/

Избор на клиент