• Новак
Камерата АА БАТЕРИЈА НОСИТЕЛОТ НА PENTAX K-Р KR К-30 КАМЕРА K-Р Д-BH109 Со следење на број

Камерата АА БАТЕРИЈА НОСИТЕЛОТ НА PENTAX K-Р KR К-30 КАМЕРА K-Р Д-BH109 Со следење на број

DEN 220.00
DEN 239.04
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Вовед
Ова е батеријата држачот за Pentax Kr Камера. Има 4 АА Батерии. Батеријата држачот може да го замени литиум-јон батерии двојно да го зголеми време на снимање.
Спецификации :
Батерија Тип : Батеријата носителот
Боја : Црна
Одговара на Модели : Pentax K-Р Д-BH109
Тежина : 18g
Пакет Се Вклучени :
батеријата holder X2
следење на број x1
(не се вклучуваат на батеријата)

Главните карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
хари добро

Избор на клиент