• Новак
Schnauzer Фрижидер Дрвото Парче Куче Магнети Дрвени Фрижидер Магнет Куче Фрижидер Магнет Кујна Оркестарот За Куче Љубовници

Schnauzer Фрижидер Дрвото Парче Куче Магнети Дрвени Фрижидер Магнет Куче Фрижидер Магнет Кујна Оркестарот За

DEN 480.00
DEN 959.04
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

Schnauzer Фрижидер Дрвото Парче Куче Магнети Дрвени Фрижидер Магнет Куче Фрижидер Магнет Кујна Оркестарот За Куче Љубовници
Answer : ___________________________ Note :
од нашите производи се направени да нарачате,ние треба 4 дена за да се произведе,12 - 18 дена во САД од страна на epacket и 30-40days да ги достави до другата земја од кина пост.
Ако ви е потребна брза ,ве молиме контактирајте со нас,се однесува
Материјал : дрво
Големина : тоа за 6cm ( Бидејќи материјалот е природно дрво купови, па спецификации може да не се целосно решени )
Сите коментари,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,се однесува

Главните карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажман
Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
BUZOVE
Број На Модел На:
T01
Шема:
Dot,Број,Писмо
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
3 еез
дрвени фрижидер магнет:
кујна оркестарот
фрижидер магнет:
Куче дрво Магнети

Избор на клиент