• Новак
GraceAngie 1pcs Злато Лични Крилја Форма Pendant Ѓердан Мирис Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser Свадба Роденденски Подарок

GraceAngie 1pcs Злато Лични Крилја Форма Pendant Ѓердан Мирис Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser Свадба

DEN 170.00
DEN 334.08
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


100% New Brand И Висок Квалитет
Бренд Име : Grace Angie
Occassion : Свадба/Годишнината/Business/Партија
Материјал : Бакар+Легура(Синџир)
Боја : Златна
Големина : Pendant е околу 25*27*20mm (прибл.)
Ѓердан Синџир е околу 70-80см
Количина : 1pcs(1pcs Pendant+1pcs Синџир)
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
шарм хривнија шарм монистра шарм ѓердан шарм pendant шарм за накит одлуки pendant шарм pendant ѓердан pendant мода pendant моден бренд pendant тип конектор накит наоѓање на рачно изработени накит мода рачно изработени накит конектор тип полумесечина конектор стил накит име накит накит стил накит мода мода накит моден бренд за накит наоѓање на накит античките pendant накит рачно изработени pendant накит антички накит pendant наоѓање на полумесечина накит сребро pendant pendant антички бронзена легура накит рачно изработени pendant

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
GraceAngie
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
39613+ГР-234-Злато
Обликотшема:
Топката
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
25*27*20mm
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Функција:
слободни
КОЛИЧИНА:
1pcs
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки, рачно изработени Занаетчиски DIY, Ѓердан
Occassion:
Свадба/Годишнината/Business/Партија
боја:
Злато
Обликот:
Крила Форма
Должина:
70-80CM

Избор на клиент