• Новак
10G од Алуминиум Крем Тегла, Високо-Одделение Козметички Прав Случај, за Нега на Кожата Крем Пакување Тегла, Кутија за Накит, Сенки Случај, 100pcs/многу

10G од Алуминиум Крем Тегла, Високо-Одделение Козметички Прав Случај, за Нега на Кожата Крем Пакување Тегла,

DEN 2354.00
DEN 2616.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


10 G од Алуминиум Крем Тегла, Високо-Одделение Козметички Прав Случај, за Нега на Кожата Крем Пакување Тегла, Кутија за Накит, Сенки Случај, 100pcs/многу
Бесплатен Превозот-100pcs/многу-
Предмет : Алуминиум Метал Тегла, Козметички Случај Во Прав
Капацитет : 10 G
Материјал : Алуминиум Метал.
Димензии : Дијаметар : 39mm Висина : 16mm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10G
Број На Модел На:
Козметички Случај Во Прав

Избор на клиент