• Новак
5PCS Мода Личност Животинско Куче Pendant Ѓердан Накит Боја Кристал Clavicle Ѓердан Шарм Накит Сјај Lotus

5PCS Мода Личност Животинско Куче Pendant Ѓердан Накит Боја Кристал Clavicle Ѓердан Шарм Накит Сјај Lotus

DEN 441.60
Во достапна форма

Пристапност

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови. Имаме Десетици илјади ставки,ќе имате повеќе избор. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка :
Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница.
За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот
(Просечна Превозот Време) БР Превозот
(Просечна Превозот Време) НИ Превозот
(Просечна Превозот Време) International Shipping
(Просечна Превозот Време) E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост 30-60 Дена 30-60 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Материјал:
Легура
боја:
Сребро.
Стил:
моден ѓердан

Избор на клиент