• Новак
Новиот Дизајн Смешно Ѕид Оркестарот Мотоцикл Шема Ѕидови Висок Квалитет Добредојдовте Налепница За Деца Детска Спална Соба

Новиот Дизајн Смешно Ѕид Оркестарот Мотоцикл Шема Ѕидови Висок Квалитет Добредојдовте Налепница За Деца Детска

DEN 701.00
DEN 815.52
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Влијание ме Остави порака ,кажи ми : Custom name=___ ? Font = ___? Боја=___? Инаку,default Font - 3. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек.
Превозот 1. Ви благодариме! Повратни информации 1. Ако сакате да бидат повеќе брза,ве молиме Контактирајте Ме за EMS(7-15 дена)или DHL(3-10 дена). Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!.54 см
Можете да изберете било една боја. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да се ВРАЌААТ или ОТВОРАЊЕ НА СПОРОТ, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Влијание; стандардната боја - црна ќе биде предаден.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. Новиот Дизајн Смешно Ѕид Оркестарот Мотоцикл Шема Ѕидови Висок Квалитет Добредојдовте Налепница За Деца Детска Спална соба Е Прилагодено : Да Matreial : Не-toxi, еколошки ПВЦ ,Винил Функција : Еко-Пријателски Технологија : Сечење (користење на 6 години) ако ви треба поголема големина или прилагодено боја, ве молиме контактирајте со нас слободно ЗАВРШИ Големина : 58x57cm стандардната боја : црна стандардниот Фонт : 3.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Големина:
58x57cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
DV5857
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент