• Новак
Универзална ЕУ, велика БРИТАНИЈА НИ 12V2A AC 100V-240V Моќ Конектор за Адаптер Префрлување Конвертор DC 12V 2A Патување Снабдување на ЕУ Приклучокот на Полначот на Моќ

Универзална ЕУ, велика БРИТАНИЈА НИ 12V2A AC 100V-240V Моќ Конектор за Адаптер Префрлување Конвертор DC 12V

DEN 337.00
DEN 475.20
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

1) 8 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен . Ние ќе ви даде попуст купони . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.01 USD-50,001 ДОЛАРИ, Банкарски Трансфер 20.
3 излезниот напон 12 V
4 излезен напон : 5%.01 USD-5,000 ДОЛАРИ Boleto
1 USD-3,000 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ДА ДОБИЈАТ ПОПУСТ ЗАБАВА!
1.5*31mm 1, глобалните универзални целиот спектар на AC влезен напон
2, анти пречки перформанси е добар, сигурен перформанси е висока
3, директни сегашниот бран е мал, на работа ефикасност е на високо ниво
4, ниска работна температура, долг работен век
5, мала големина, висока моќност густина
6, добра изолација перформанси, висока отпорност на електрична сила
7, полно оптоварување висока температура на горење машина, 100% стареење тест
8.
Влезен напон : 100 ~ 50/60 HZ 240 VAC
Излезна моќност : DC12 V2 A
САД, ЕУ, велика БРИТАНИЈА АУ правила На излез линија од 1,2 метри, раководител на DC 5.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Web Money 0. спецификација (изборен)
1 влезниот напон спектар глобална напојување за AC100-240 V. Како брзо да не продавачот брод елементи? Многу Брзо
Јас f сте задоволни со цел, ве молиме да направи 5 ѕвезди на повратни информации со цел, подобро е ако можете да ги споделите слики да ни се појавуваат детали повратни информации оценка.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
За Sony,Universal,За Thinkpad,За Acer,За Samsung,За ASUS,За Портата,За Apple,За Dell,За HP,За Compaq,За Toshiba,За Леново,За Fujitsu
Излезна Струја:
2A
Бренд Име:
НЕО ЅВЕЗДА
Број На Модел На:
за компјутер, лаптоп компјутер
Излезниот Напон:
12v
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
EU
Поддршка:
AC DC Адаптер DC 12V 2A AC 100-240V Конвертор
Хард Диск Капацитет:
Полнач за Таблет КОМПЈУТЕР Адаптер Снабдување на ЕУ plug Слободни
Должина:
Switching Power Supply/Power Converter/Power Adapter
Тип:
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, ЕВРОПСКАТА УНИЈА , ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Поддршка 2:
Универзална НИ велика БРИТАНИЈА АУ ЕУ Електрична Енергија Приклучок Адаптер
Поддршка на 3:
00-240V да DC 12V 2A Адаптер за Префрлување Напојување Полнач
Поддршка 4:
100-240VAC 50/60HZ
Функција:
DC12V2A
Карактеристика 2:
MP3 MP4 Брзо Дома Ѕид Патување Држачи за Полнење на ЕУ
Должина на кабел:
1.2 M

Избор на клиент