• Новак
World of Warcraft шема Пасош Носители Билет Заштитник карта носителот Торба Организатор ,леле пасош покритие за Патување

World of Warcraft шема Пасош Носители Билет Заштитник карта носителот Торба Организатор ,леле пасош покритие

DEN 164.16
Во достапна форма

Пристапност


Детали За Производот
Пасош Носителот
Состојба : Нова
Материјал : ПВЦ&СТП
Големина : прибл. 14 x 9.6 cm(пати)
За 13.5 x 9.6 cm кредитна картичка
Освен за ставање пасош, постои 9.9*7.3 cm лична Карта покрие во лево, може да се стави банковна картичка во
На еластична бенд може да се заштити целата пасош капак, така што податок не може да се изгуби
Шема за вас нека тоа лесно да се направи разлика твое
3 D стерео модел, ИЗБОР на
PLS ЗАБЕЛЕШКА
Поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!
Пакет Се Вклучени :
1 x Пасош Носителот

Главните карактеристики

Бренд Име:
Засекогаш Пријатели
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
PU
Употреба:
бизнис картичка
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
string
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
Нова онлајн
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Ширина:
9.6cm
Објектот Должина:
14cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители

Избор на клиент