• Новак
Бренд нови оригинални автентични MC150MH-G900

Бренд нови оригинални автентични MC150MH-G900

DEN 6650.00
DEN 7824.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Карактеристики:
W
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
MC150MH-G900
Бренд Име:
LUASIN

Избор на клиент