• Новак
2017 Wetsuit За Пливање 3ММ Neoprene Едно парче со Полно Тело, Wetsuit Мажите Spearfishing Нуркање Триатлон Wetsuits N1030

2017 Wetsuit За Пливање 3ММ Neoprene Едно парче со Полно Тело, Wetsuit Мажите Spearfishing Нуркање Триатлон

DEN 2544.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
1030 3ММ
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Lycra,Spandex
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
боја:
Вода Сино бела Комбинација
Големина:
S M L XL XXL
Материјал:
3мм neoprene wetsuit
корисникот:
Мажи / Жени
fuction:
Сурфање / Пливање / Нуркање
Модел Тип:
1030 Wetsuit
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Избор на клиент