• Новак
30 Метри/roll UL1007 26 AWG Заробени поврземе Жица 10 Бои 30m 300 Volts Да Diy кабел

30 Метри/roll UL1007 26 AWG Заробени поврземе Жица 10 Бои 30m 300 Volts Да Diy кабел

DEN 439.20
Во достапна форма

Пристапност


30 Метри/roll UL1007 26 AWG Заробени поврземе Жица 10 Бои 30m 300 Volts Да Diy кабел
Поврземе Жица, 26 AWG, Заробени,
Поврземе жица се користи во различни општа намена електрични апликации. Заробени бакарна жица обезбедува добра електрични конективност додека сте PVC изолација ја штити жица против триење, хемикалии, масла и растворувачи. Жица согласува да УЛ и МИЛИ-спецификации спецификации, и обезбедува одлични униформност за лесна за обработка, одземање и престанок.
Достапни во Црна, Сина, Кафена, Сива, Зелена, Портокалова, Црвена, Виолетова, Бела & Жолта.
Изборот На Вашиот Поврземе Жица Тип
Должина : 100 Метри / 30m Материјал : Конзервирани Coppe Изолација : ПВЦ Тип : UL1007 Заробени Жица (7/30) Боја : Црна, Сина, Кафена, Сива, Зелена, Портокалова, Црвена, Виолетова, Бела & Жолта. Напон Оценка : 300 Volts Температура Оценка : 80°C

Главните карактеристики

Тип На Проводник:
Заробени
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
UL1007 26# Жица
Примена:
електрични апликации
Диригент Материјал:
конзервирани бакар

Избор на клиент