• Новак
RINYIN 925 Фунта Сребрен Ѓердан Мода Накит 1mm 16/18/20/22/24 Инчи Линкови Синџир

RINYIN 925 Фунта Сребрен Ѓердан Мода Накит 1mm 16/18/20/22/24 Инчи Линкови Синџир

DEN 191.52
Во достапна форма

Пристапност


Внимание :
Ако вашата цел износ не повеќе од
Ние ќе ги игнорира вашите choosed превозот начин
Ние ќе испораката од страна на обичните парцела, тоа не е следење !

Главните карактеристики

Метална боја:
16inch, 18inch, 20inch, 22inch, 24inch
Бренд Име:
RINYIN
Метали Тип:
Сребро,Платина Позлатен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Должина:
16 18 20 22 24
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
S925C004
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
NO
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент