• Новак
Жените Надолу Јакна 2017 Нова Есен Зима долги Палта Бела патка надолу надолу јака плус големина outerwear маскирани надолу паркови QH0956

Жените Надолу Јакна 2017 Нова Есен Зима долги Палта Бела патка надолу надолу јака плус големина outerwear

DEN 1671.00
DEN 3276.96
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Жените Надолу Јакна 2017 Нова Есен Зима долги Палта Бела патка надолу надолу јака плус големина outerwear маскирани надолу паркови QH0956
Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани Памук-Поместена Вест YP0030
Големина(cm) рамо биста должина sleerel - M 37 86 77 63 - L 38 90 78 63 - XL 39 94 79 64 - 2 XL 40 98 80 64 - - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одредување На Содржина:
95%
Бренд Име:
ASRQXJM
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
0.5
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Дебелина:
Тенка
Одредување На Тежината:
100g-150g
Број На Модел На:
QH0956

Избор на клиент