• Новак
YAOPEI ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА за NISSAN ALTIMA НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ 2.5 L SENTRA 1.8 L VERSA1.6L ОЕМ 22448-1KT0A 22448-1KT1A

YAOPEI ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА за NISSAN ALTIMA НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ 2.5 L SENTRA 1.8 L VERSA1.6L ОЕМ

DEN 1068.00
DEN 1286.40
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !
.6 L ОЕМ 22448-1 KT0 A 22448-1 KT1 A
Fitment :

САД
ОБРАТНО [C11 X]
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE ФЕД S ВО
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE ФЕД S МТ
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE ФЕД SL CVT
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE ФЕД SL МТ
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X]
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X] SED MR18 DE ФЕД S ВО
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X] SED MR18 DE ФЕД S МТ
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X] SED MR18 DE ФЕД SL CVT
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X] SED MR18 DE ФЕД SL МТ
КАНАДА
ОБРАТНО [C11 X]
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE S ВО
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE S CVT
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE S МТ
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE SL CVT
ОБРАТНО [C11 X] HB MR18 DE SL МТ
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X]
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X] SED MR18 DE S МТ
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X] SED MR18 DE SL НА
ОБРАТНО СЕДАН [SC11 X] SED MR18 DE SL МТ
ОПШТИ RH
BLUEBIRD SYLPHY [G11]
BLUEBIRD SYLPHY [G11] S HR15 DE L ВО EXP
BLUEBIRD SYLPHY [G11] S HR15 DE L НА ГРЕВОТ
BLUEBIRD SYLPHY [G11] S MR20 DE СТР CVT ГРЕВ
GRANDLIVINA ИН [L10 N]
GRANDLIVINA ИН [L10 N] 3 ROW HR15 DE ЗДРАВО 4 AT СПБ
GRANDLIVINA ИН [L10 N] 3 ROW HR15 DE ЗДРАВО 5 MT СПБ
GRANDLIVINA ИН [L10 N] 3 ROW HR15 DE НИСКА 5 MT СПБ
LAFESTA [B30]
LAFESTA [B30] W MR20 DE 2 WD БАЗА CVT
LATIO [SC11]
LATIO [SC11] S HR15 DE EXPU Б НА
LATIO [SC11] S HR15 DE EXPU БП ВО
LATIO [SC11] S HR15 DE EXPU СТР CVT
LATIO [SC11] S HR15 DE EXPU U НА
LATIO [SC11] S HR15 DE EXPU У CVT
TIIDA JPN ДА [C11]
TIIDA JPN ДА [C11] HB HR15 DE EXPU Б НА
TIIDA JPN ДА [C11] HB HR15 DE EXPU СТР CVT
TIIDA JPN ДА [C11] HB HR15 DE EXPU U НА
TIIDA JPN ДА [C11] HB HR15 DE EXPU У CVT
Слики :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.

Главните карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Осветленост Дел Број:
22448-1KT0A 22448-1KT1A
Бренд Име:
YAOPEI
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Производителот Дел Број:
22448-1KT0A 22448-1KT1A
Материјал:
Стандард
ОЕМ:
22448-1KT0A 22448-1KT1A
Тип:
палење серпентина
Автомобил Направи:
За NISSAN ALTIMA НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ 2.5 L SENTRA 1.8 L VERSA1.6L
Состојба:
Сосема Нов и Висок Квалитет
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување
конектор:
4 pin
О. е. Не:
22448-1KT0A 22448-1KT1A

Избор на клиент