• Новак
Прилагодена Големина 7-40 Огромен Тешки 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрена/Gold/ Розово Злато Кубанската Линк Синџир Mens Ѓердан&Хривнија 16mm Подарок

Прилагодена Големина 7-40 Огромен Тешки 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрена/Gold/ Розово Злато Кубанската Линк

DEN 328.00
DEN 364.32
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 7.6" за мажи&кул момче подароци, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 14.99 /парче
316 L Силна Сребро Нерѓосувачки Челик 6mm Мажите Ѓердан,21.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.2",мажи подароци, мода слободни брод US$ 8.99 /парче
БОЖИЌ 23.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.6" Hotsale Слободни Брод,добар дар US$ 13.99 /парче
Нови fasnhion сребро 170g,тешки полиран не 'Рѓосувачки Челик 15mm огромен овална синџир Ѓердан,21" мажите подароци US$ 19.6" Блеска Сребрена Нерѓосувачки Челик Индивидуалност Овална Ѓердан Добар Дар, мода слободни брод US$ 10.99 /парче
Нови fasnhion сребро мажите не 'Рѓосувачки Челик 5mm цевка синџир Ѓердан 21" за Божиќ подароци US$ 9.99 /парче
18g,МИНИ накит момче&мажите е тенка Нерѓосувачки Челик 2,5 mm линк стап Ѓердан,19.4 mm или
1mm=0.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /парче
6g Личност Сребро Кул Пиштол Форма Нерѓосувачки Челик Pendant, Слободни Shiping STGP-87 САД$ 5.99 /парче
40g,Сребро Нерѓосувачки Челик 6.99 /парче
Менито што се од Нерѓосувачки Челик, 6mm сребро злато, две тон синџир Ѓердан 21.

Главните карактеристики

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато, Сребро Злато, Злато Се Зголеми
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
7-40
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
16mm
боја:
сребрена/gold/розово злато
Пол:
Адвокатско и Момчиња

Избор на клиент