• Новак
PFI-105 260ML Празни Refillable Мастило Кертриџ За Canon IPF-6300S IPF-6350S Печатач 8 Бои

PFI-105 260ML Празни Refillable Мастило Кертриџ За Canon IPF-6300S IPF-6350S Печатач 8 Бои

DEN 4505.76
Во достапна форма

Пристапност


Над датумот на породување е применливо за повеќето случаи.
Во моментов , нашите производи вклучуваат широк формат мастило кертриџ, десктоп мастило кертриџ, CISS, чипс, чип resetter,чип декодер ,итн.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни прашање.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
за canon PFI-105
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Име на производ:
Мастило Кертриџ,Refillable Мастило Кертриџ
кертриџ број:
за canon PFI-105
Одговараат на печатач 1:
За Canon IPF-6300S
Одговараат на печатач 2:
За Canon IPF-6350S
боја:
Б.К C M Y PC ЧАСОТ MBK GY
јачина:
260ML/pc
Чип Вид:
Инсталиран Со Постојан Чип,Ресетирање На Чип
Применливи Тип На Мастило:
Боја На Мастило,Боја На Мастило
Гаранција:
1
Состојба:
Бренд Нови

Избор на клиент